Menü
İstanbul Mext Teknoloji Merkezinde gerçekleştirilen OSBÜK Yeşil Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik İhtisas Kurulu toplantısına Bölge Müdürümüz Ömer Faruk Çuhadar katılım sağladı. Toplantıda OSB ‘lerde Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
Çorlu 1 OSB Toplantı salonunda Sayın Vali Mehmet Ceylan başkanlığında; Çorlu - 1 Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Velimeşe OSB, Ergene – 1 OSB, Ergene –...
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Başkanlığında Milletvekillerimiz ve Organize Sanayi Bölge Müdürlerimizle birlikte Tekirdağ ...
Organize Sanayi Bölgemize ait atıksu kanalizasyon hattı için kazı çalışmaları başlamıştır. Bölgemiz katılımcılarına hayırlı olsun.
Çorlu İlçesi Türkgücü köyünde deprem güçlendirme çalışmaları kapsamında yıkım kararı verilen Türkgücü İlkokulu yerine maliye hazinesine ait 3.695,...
Öğrencilerin mesleki becerilerini arttırmak, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yöneltmek ve teşvik etmek amacıyla; 'Bir Fikrim...
Saygıdeğer Sanayici ve işadamları büyüklerimiz. İlim yayma Cemiyeti Çorlu Şubesi olarak 120 öğrenci kapasiteli yurt çalışmamız 4 yıldan beri devam e...