Menü
Çorlu İlçesi Türkgücü köyünde deprem güçlendirme çalışmaları kapsamında yıkım kararı verilen Türkgücü İlkokulu yerine maliye hazinesine ait 3.695,00 m2 arsa alanına Bağışçı Gelişim Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 5 derslikli ilkokul hizmet binası yaptırılacaktır.
İlkokul hizmet binasının yaptırılmasına dair protokol , Tekirdağ Valisi Sayın Recep Soytürk , Çorlu Kaymakamı Sayın Murat Eren, Çorlu 1 OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Görkem Bardak , Çorlu 1 OSB Bölge Müdürümüz Sayın Ömer Faruk Çuhadar, Gelişim Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akçay ve Başkan Yardımcısı Vedat Yavuz tarafından imzalandı.
Bölgemize hayırlı olsun.
Çorlu 1 OSB Toplantı salonunda Sayın Vali Mehmet Ceylan başkanlığında; Çorlu - 1 Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Velimeşe OSB, Ergene – 1 OSB, Ergene –...
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Başkanlığında Milletvekillerimiz ve Organize Sanayi Bölge Müdürlerimizle birlikte Tekirdağ ...
Organize Sanayi Bölgemize ait atıksu kanalizasyon hattı için kazı çalışmaları başlamıştır. Bölgemiz katılımcılarına hayırlı olsun.
Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır ' ın Katılımlarıyla 04.05.2024 tarihinde Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde ,Sanayicilerle İs...
Öğrencilerin mesleki becerilerini arttırmak, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yöneltmek ve teşvik etmek amacıyla; 'Bir Fikrim...
Saygıdeğer Sanayici ve işadamları büyüklerimiz. İlim yayma Cemiyeti Çorlu Şubesi olarak 120 öğrenci kapasiteli yurt çalışmamız 4 yıldan beri devam e...