Menü
T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda "Yetenek Her Yerde" temasıyla Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Trakya Üniversitesi paydaşlığında 23 Mart 2022 tarihinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde gerçekleştirildi.
Trakya Bölgesel Kariyer Fuarına, Bölge Müdürümüz Sayın Cem FİTOLOĞLU ve Bölge Müdürlüğümüz Personellerinden Sayın Mustafa TÜRKÜCÜkatılım sağlamıştır.
Osbük Marmara Bölgesi toplantısına Bölge Müdürümüz Sn.Cem FİTOLOĞLU katılım sağlamıştır.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan "Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protokolü" kapsamında, OSB'lerimizd...
Valimiz Sayın Recep Soytürk başkanlığında Sanayi ve Teknoloji Müdürü Fahrettin Akçal ve OSB Müdürlerinin katılımıyla Değerlendirme Toplantısı yapıldı....